Zielony Pierścień Tarnowa wg pomysłu Renaty Wajdowicz

Renia marzyła o zintegrowaniu naszego środowiska brydżowego. Widziała jak brydż umiera w okolicznych miejscowościach. Kiedy zaczynaliśmy w okręgówce to jeździliśmy na mecze do Szczucina, Niedomic, Brzeska czy Żabna. Obecnie w wymienionych miejscach nic się nie organizuje. Życie brydżowe zamarło.

Pomysł Reni bazuje na zmobilizowaniu lokalnych władz samorządowych i włączeniu ich do współpracy w organizacji cyklicznych zawodów brydżowych dla amatorów.

Rozpoczęliśmy już rozmowy z lokalnymi włodarzami i do udziału w cyklu zgłosiło się już kilka ośrodków. Pierwszy turniej odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej. Kolejne w Żabnie, Skrzyszowie, Radłowie, Lipnicy... i ostatni w grudniu w Tarnowie, gdzie wręczmy nagrody z tytułu klasyfikacji długofalowej zarówno w kategorii OPEN jak i dla niezrzeszonych. Szczegóły będziemy dopieszczać.

VII Grand Prix Tarnowa

Autor: 
Data wydarzenia: 
2016-08-01 17:30

W ramach miejskiego programu zagospodarowania czasu wolnego

Brydżowe LATO w ciepłym mieście

Cykl obejmie jedenaście turniejów eliminacyjnych (po ok. 30 rozdań) i 45-rozdaniowy FINAŁ w dn. 26.09.2016 r. Turnieje eliminacyjne będa rozgrywane w okresie lata od 4.07.2016 r. do 19.09.2016 r. w każdy poniedziałek (z wyłączeniem 15.08.2016 r.). Każdemu uczestnikowi zaliczy się osiem najlepszych wystepów. Podczas turniejów obowiązuje Regulamin Grand Prix Tarnowa oraz Regulamin Tarnowskich Turniejów Lokalnych Rozgrywanych w Domu StudentaRównocześnie przypominam, że w okresie wakacyjnym nie ma turniejów w czwartki.

Przed każdym turniejem o g. 16.30 będą organizowane zajęcia szkoleniowe dla chętnych na każdym poziomie zaawansowania, w tym także od podstaw.

 

 

 

 

Niemerytoryczne, obraźliwe oraz wulgarne komentarze będą usuwane.

Ferie z brydżem w III LO

W dn. 30.01-10.02.2017 r. codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-14.00 w III LO organizowane będą zajęcia brydżowe przeznaczone głównie dla młodzieży w wieku 10-18 lat. Będzie możliwość zarówno przyswojenia zasad rządzących grą jak również pogrania sobie z rówieśnikami. Warsztaty współorganizowane z UMT w ramach Bezpieczne ferie w mieście.

Klasyfikacja Generalna Ferie 2017

Poniżej filmik z wizyty Pani Lidii Jaźwińskiej z niezależnego portalu Kadr.