Turniej Teamów w 100-lecie Odzyskania Niepodległości, 20.09.2018

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
12345678
1Błażej KrawczykMPEC Tarnów2.4432+2.91+14+4.39+11.55+7.45+11.18+8.36+18.24
 Przemysław KurzakMPEC Tarnów2.4432+2.91+14+4.39+11.55+7.45+11.18+8.36+18.24
3Krzysztof JakubasAzoty1.528+4.36-3.64+10.29-5.45+1.55+23.55 +11.15
4Zbigniew ŚwiderekAzoty1.3832+4.36-3.64+10.29-5.45+1.55+23.55+2.09+11.15
5Andrzej PietruchaNestorzy0.7832-1.55+3.64+4.86-5.36+12.73+14.27+6.55-10.23
 Leszek GabrielNestorzy0.7832-1.55+3.64+4.86-5.36+12.73+14.27+6.55-10.23
7Andrzej HycnarEksperci0.6632+3.09-14+12.52+2.91-8.09+6+2.18+16.18
 Jarosław JurkiewiczEksperci0.6632+3.09-14+12.52+2.91-8.09+6+2.18+16.18
9Maciej RodzajDziałacze0.4624-4.36-1.36-1.41+11.45-3.73+10  
10Michał KrysaMPEC Tarnów0.4432-1.36+3.45+2.91+9.18-12.73+3.36-0.55+10.23
 Maciej KitaMPEC Tarnów0.4432-1.36+3.45+2.91+9.18-12.73+3.36-0.55+10.23
12Michał KozikAzoty0.4132-2.27+2.27+12.97-2.91-15.64+1.36+8.82+8.33
 Bronisław MicekAzoty0.4132-2.27+2.27+12.97-2.91-15.64+1.36+8.82+8.33
14Andrzej BawiecNauczyciele0.2532+3.09-2.27-4.86+7.64+3-1.36-4.36+7.12
 Krzysztof ZiewaczDziałacze0.2532+2.27+4-2.09+14.64+8.09-2.18-8.36-8.33
 Marek SurmiakDziałacze0.2532+2.27+4-2.09+14.64+8.09-2.18-8.36-8.33
17Zbigniew SzkołutZMT0.1632-3.09-3.64-3.75-6.18-5.45+3.91+9.82+13.73
 Kazimierz SzkołutZMT0.1632-3.09-3.64-3.75-6.18-5.45+3.91+9.82+13.73
19Maciej ProkuszkiTaurus0.0824-1.82+6.91 -11.45+9 -2.09+1.15
20Mariusz PrewendowskiNauczyciele0.0632-2.91-2.27-4.86+7.64+3-1.36-4.36+7.12
21Kazimierz BanekDziałacze032-4.36-1.36-1.41+11.45-3.73+10+0.55-11.15
 Piotr MarkiewiczTaurus032-3.09+12.45-4.39-14.64+12.09-3.91-8.82+9.96
23Paweł HupkaTaurus-0.0932-1.82+6.91-2.91-11.45+9-1.36-2.09+1.15
24Tadeusz MurczekNestorzy-0.1332-5.36+3+20.05-13.09-7.45-6+22.73-18.24
 Władysław SłowikNestorzy-0.1332-5.36+3+20.05-13.09-7.45-6+22.73-18.24
26Ryszard SkotarskiEksperci-0.2232+1.82-3.45-7.43+5.45+3.73-14.27-0.27+7.29
 Wacław SypieńEksperci-0.2232+1.82-3.45-7.43+5.45+3.73-14.27-0.27+7.29
28Wiesława KotelonZMT-0.2532+2.91-3-9.03-10+6.82+1.36+5.55-2.94
 Stanisław DrwalZMT-0.2532+2.91-3-9.03-10+6.82+1.36+5.55-2.94
30Sławomir ReisingPodatki-0.3132+5.36+9.18+9.03-9.18+15.64-10-22.73-7.29
 Dariusz SosinPodatki-0.3132+5.36+9.18+9.03-9.18+15.64-10-22.73-7.29
32Zygmunt WróbelDąbrowa-0.3228+1.36-4-12.97+6.18-2.45+5.09-2.18 
33Lidia StachnikEmerytki-0.3832+1.36-6.91+7.43-8.55-6.82+3.73+4.36-7.12
 B SzulcEmerytki-0.3832+1.36-6.91+7.43-8.55-6.82+3.73+4.36-7.12
35Stefan BentkowskiTaurus-0.4224  -4.39-14.64+12.09-3.91-8.82+9.96
36Ziemowit SachaDąbrowa-0.4732-8.64+1.36-10.29+10-3-3.73+0.27-1.15
 J WątrobaDąbrowa-0.4732-8.64+1.36-10.29+10-3-3.73+0.27-1.15
 Feliks WawrzonSingle-0.4732-1.36-2.27+2.09+13.09-9-11.18-9.82+2.94
 B BukowskiSingle-0.4732-1.36-2.27+2.09+13.09-9-11.18-9.82+2.94
40 MrazSingle-0.532+8.64+3.64+1.41+5.36-12.09-3.36-5.55-13.73
 W WalewskiSingle-0.532+8.64+3.64+1.41+5.36-12.09-3.36-5.55-13.73
42Mirosław JastrząbDąbrowa-0.5932+1.36-4-12.97+6.18-2.45+5.09-2.18-9.96
43Robert MostekPodatki-0.8132+1.55+2.27+3.75-11.55-1.55+2.18-6.55-16.18
 Jerzy WielgusPodatki-0.8132+1.55+2.27+3.75-11.55-1.55+2.18-6.55-16.18
45Jerzy WójtowiczEmerytki-0.9432-2.91-12.45-12.52-7.64+5.45-5.09+2+2.68
 Kazimiera PrzybyłoEmerytki-0.9432-2.91-12.45-12.52-7.64+5.45-5.09+2+2.68
47Jerzy KobisNauczyciele-1.3832+3.09-9.18-20.05+8.55+2.45-23.55-2-2.68
48A KobisNauczyciele-1.5332-2.91-9.18-20.05+8.55+2.45-23.55-2-2.68
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-12-13-14-15-16-17-18-1
1Bogusław LesieckiDziałacze-1.388      +0.55-11.15

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-09-21 o 08:16, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.