Tarnowska Liga Okręgowa 2019

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
4-14-25-15-26-16-27-17-28-18-2
1Krzysztof ZiewaczMPEC Tarnów1.86100+23.33+11.33+27+57.67+11+3.67    
2Zbigniew ŚwiderekUTIOS ZMT Tarnów1.69120+12  +21+36+29.33+13.33+2+14.67-10.33
3Michał KozikZMT Wist Tarnów1.59130-10   -21.67+15.670+30.67+25+46.33
4Leszek GabrielUTIOS ZMT Tarnów1.58110+12  +21+36 +13.33+2+14.67-10.33
5Krzysztof JakubasZMT Wist Tarnów1.36150 +8.33-0.67-21-21.67+15.670+30.67+25+46.33
6Jeremi MazurMPEC Tarnów1.14140+25.33+20.67+20.67+50+21.67 -12.33+13.67-14.67+10.33
7Andrzej BednarczykMPEC Tarnów1.1170+25.33+20.67+20.67+50      
8Wiesława KotelonZMT Wist Tarnów0.75160-12-1+5.67-13.33-11-3.67+1+15+23+56.33
 Stanisław DrwalZMT Wist Tarnów0.75160-12-1+5.67-13.33-11-3.67+1+15+23+56.33
10Paweł MiłkowskiMPEC Tarnów0.66130+23.33+11.33+27+57.67+11-15.67-13.33-2-16.67+20.33
11Andrzej PietruchaUTIOS ZMT Tarnów0.46120+10-8.33+0.67 +25.33+48.67 -13.67+16.67-20.33
12Andrzej GałęzaUTIOS ZMT Tarnów0.2970 +1-5.67+13.33 +29.33+12.33   
13Marcin RadwańskiMPEC Tarnów0.1170      -13.33-2-16.67+20.33
14Michał KuczkowskiMPEC Tarnów0.04100    +21.67+3.67-12.33+13.67-14.67+10.33
15Marian KlochUTIOS ZMT Tarnów-0.03120+10-8.33+0.67 +25.33+48.67 -13.67+16.67-20.33
16Artur ŁysakowskiUTIOS ZMT Tarnów-0.0490 +1-5.67+13.33  +12.33   
17Marek ZarzyckiUKS Trójka Tarnów-1.6480 -20.67  -25.33-48.670-15  
18Dominik DrwalUKS Trójka Tarnów-2.0480    -25.33-29.33-1-30.67 -46.33
19Jakub SmoleńUKS Trójka Tarnów-2.4770-23.33-20.67       -46.33
20Daria ŁądkiewiczUKS Trójka Tarnów-2.6480-25.33 -27-57.67-36 -1 -23 
21Magdalena MatuszewskaUKS Trójka Tarnów-390-25.33-11.33-27-57.67-36-48.67  -23 
22Eltion PiątekUKS Trójka Tarnów-3.480-23.33  -50 -29.33 -15 -56.33
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
4-14-25-15-26-16-27-17-28-18-2
1Grzegorz WoskowiczMPEC Tarnów-0.0330     -15.67    
2Zbigniew SzkołutZMT Wist Tarnów-0.5740-10+8.33-0.67-21      
3Krzysztof KapustaUTIOS ZMT Tarnów-1.110          
4Michał ZłotnickiUKS Trójka Tarnów-1.440  -20.67     -25 
5Tymoteusz TurskiUKS Trójka Tarnów-1.8360  -20.67-50  0 -25 
6Denis KurekUKS Trójka Tarnów-3.2760 -11.33     -30.67 -56.33

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-04-15 o 19:06, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.